Sell House Tondela Viseu House T6- 315 000 €
Save
Folow

House T6

Tondela, Viseu
Simulate Credit Make an offer

315 000 €

1403,56 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
6 Bedrooms
4 C.Bath
1 Garage space
382,6 m2 Land
224,43 m2 Useful Area
356,6 m2 Gross Area
Reference: DSTNDALX144
Year built: 2016