Sell House Braga Braga House T3- 900 000 €
Save
Folow

House T3

Braga, Braga
Simulate Credit Make an offer

900 000 €

4484,3 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
3 Bedrooms
456 m2 Land
200,7 m2 Useful Area
300 m2 Gross Area
Reference: DSBRGNFB117
Year built: 2025