Sell Flat Moita Setúbal Flat T3- 275 000 €
Save
Folow

Flat T3

Moita, Setúbal
Simulate Credit Make an offer

275 000 €

2743,96 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
3 Bedrooms
2 C.Bath
100,22 m2 Useful Area
112 m2 Gross Area
Reference: DSBRRAT127
Year built: 1981