Sell Flat Entroncamento Santarém Flat T3- 270 000 €
Save
Folow

Flat T3

Entroncamento, Santarém
Simulate Credit Make an offer

270 000 €

2019,45 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
3 Bedrooms
2 C.Bath
133,7 m2 Useful Area
200,9 m2 Gross Area
Reference: DSVNBARHB57
Year built: 2025
Type: Flat
Objective: Sell
EC: A+