Sell Flat Lisboa Lisboa Flat T2- 499 900 €
Save
Folow

Flat T2

Lisboa, Lisboa
Simulate Credit Make an offer

499 900 €

6755,41 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
3 Bedrooms
74 m2 Useful Area
65 m2 Gross Area
Reference: DSLXTLT13