Sell House Vila Verde Braga House T3- 460 000 €
Save
Folow

House T3

Vila Verde, Braga
Simulate Credit Make an offer

460 000 €

1916,67 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
3 Bedrooms
3 C.Bath
640 m2 Land
240 m2 Useful Area
350 m2 Gross Area
Reference: DSBRGNAO156
Year built: 1998