Sell Flat Matosinhos Porto Flat Studio- 195 000 €
Save
Folow

Flat Studio

Matosinhos, Porto
Simulate Credit Make an offer

195 000 €

7500 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
1 C.Bath
26 m2 Useful Area
29 m2 Gross Area
Reference: DSCALJM001
Year built: 2027
Escolas António da Praça
445 m
Colégio São João Bosco
447 m
Farmácia Faria
197 m
Clinica Catarina Catamota
68 m
Centro Clinico Medimat
321 m
Equipa de Tratamento de Matosinhos
384 m
Mercado
410 m
Godinho
451 m
Lota
268 m
São Pedro
117 m
Bijuza
410 m
Padaria O Forno
415 m
Barbearia Espaço 2
436 m
Ana Santos
399 m
Café Internacional
422 m
A Antiga Casa Castanheira
436 m
Lord Gin
427 m
Mais Brasil
145 m
Crédito Agrícola
102 m
Jorge Martinho - Multimarcas
372 m
Oficina Serpa Pinto
415 m
EuroBic
489 m
Pinhais & Cª. Lda.
336 m
Joaquim Pereira Resende
475 m