Sell Flat Porto Porto Flat T4- 510 000 €
Save
Folow

Flat T4

Porto, Porto
Simulate Credit Make an offer

510 000 €

3400 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
4 Bedrooms
150 m2 Useful Area
206 m2 Gross Area
Reference: DSVNGCAN74
Year built: 2021