Sell House Baião Porto House T2- 59 000 €
Save
Folow

House T2

Baião, Porto
Simulate Credit Make an offer

59 000 €

1552,63 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
2 Bedrooms
247 m2 Land
38 m2 Useful Area
75 m2 Gross Area
Reference: 20261024DR
Year built: 1937
Type: House
Objective: Sell
Location
Tourism
Freixeiro
362 m