Sell Flat Aveiro Aveiro Flat T2+1- 305 000 €
Save
Folow

Flat T2+1

Aveiro, Aveiro
Simulate Credit Make an offer

305 000 €

2796,63 €/m2
Make a negotiation proposal. No obligation!
Personal Data
Proposal
Send proposal
2 Bedrooms
2 C.Bath
109,06 m2 Useful Area
143,38 m2 Gross Area
Reference: DSVGSDL4
Type: Flat
Objective: Sell
EC: A